Acer Aspire 1 A114-32 14"
€ 242,23
Out of stock
SKU
NX.GW9EH.001
Acer Aspire Aspire 1 A114-32-C29F, Intel® Celeron®, 1,10 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 64 GB
Acer Aspire Aspire 1 A114-32-C29F. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Celeron®, Processormodel: N4000, Frequentie van processor: 1,10 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 64 GB, Opslagmedia: eMMC. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 S. Kleur van het product: Blauw
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N4000 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 64 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 64GB |
