Acer Aspire 3 A317-52-3904
€ 612,89
Out of stock
SKU
NX.HZWEH.01Z
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-1005G1 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
