Acer Aspire 3 A315-21-92TA 15.6" A9/9420 8GB 256SSD W10 Black
€ 443,01
Out of stock
SKU
NX.GNVEH.121
Acer Aspire A315-21-92TA
Acer Aspire A315-21-92TA
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | A9-9420 |
| Processorreeks | AMD A |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
