Acer Aspire 3 A315-22-96ZV
€ 390,73
Out of stock
SKU
NX.HE8EH.02A
Charcoal Black - 15.6" FHD ComfyView™ LED - AMD A9-9420e Dual-Core processor - 4GB DDR4 - 256GB PCIe NVMe SSD - Radeon™ R5 Graphics HDMI - No ODD - Wi-Fi 5 AC + BT 4.0 - 36 Wh battery - 0.3MP webcam with Microphone - AZERTY Keyboard
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | A9-9420e |
| Processorreeks | AMD A |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
