Acer Aspire 3 A315-23-R3SM
€ 497,79
Out of stock
SKU
NX.A2ZEH.007
Acer Aspire 3 A315-23-R3SM, AMD Ryzen 3, 2,6 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 128 GB
Acer Aspire 3 A315-23-R3SM. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen 3, Processormodel: 3250U, Frequentie van processor: 2,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home S. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 3 3250U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128GB |
