Acer Aspire 3 A315-51 15.6" i3-7020U 8GB 256SSD+1TB W10 Black
€ 581,94
Out of stock
SKU
NX.GNPEH.082+4GB+1TB
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-7020U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
