Acer Aspire 3 A317-32-C3HW
€ 469,14
Out of stock
SKU
NX.HF2EH.003
Acer Aspire 3 A317-32-C3HW, Intel® Celeron® N, 1,1 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1600 x 900 Pixels, 4 GB, 256 GB
Acer Aspire 3 A317-32-C3HW. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Celeron® N, Processormodel: N4000, Frequentie van processor: 1,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 1600 x 900 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD, Soort optische drive: DVD±RW. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N4000 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
