Acer Aspire 3 A317-51-57UJ
€ 697,70
Out of stock
SKU
NX.HLYEH.012
Acer Aspire 3 A317-51-57UJ, Intel® 10de generatie Core™ i5, 1,6 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1600 x 900 Pixels, 12 GB, 512 GB
Acer Aspire 3 A317-51-57UJ. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-10210U, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 1600 x 900 Pixels. Intern geheugen: 12 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10210U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
