Acer Aspire 3 A317-51G-55VT
€ 874,25
Out of stock
SKU
NX.HM0EH.00J
Shale Black - 17.3" HD+ CineCrystal™ LED - Intel® Core™ i5-10210U - 12GB DDR4 - 512GB PCIe NVMe SSD + 1TB HDD - NVIDIA® GeForce® MX230 2GB GDDR5 - DVD-RW (DL) - Wi-Fi 5 AC + BT 4.0 - 36 Wh battery - 0.3MP webcam with Microphone - AZERTY Keyboard
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10210U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
