Acer Aspire 3 A317-51K-379R
€ 610,93
Out of stock
SKU
NX.HEKEH.015
Shale Black - 17.3" FHD IPS ComfyView™ - Intel® Core™ i3-8130U - 8GB DDR4 - 256GB PCIe NVMe SSD - Intel® UHD Graphics 620 - DVD-RW (DL) - Wi-Fi 5 AC + BT 4.0 - 36 Wh battery - 0.3MP webcam with Microphone - AZERTY Keyboard
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-8130U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
