Acer Aspire 3 A317-52-70UG
€ 970,95
Out of stock
SKU
NX.HZWEH.020
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1065G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
