Acer Aspire 5 A515-51G
€ 737,15
Out of stock
SKU
NX.GPEEH.008
Acer Aspire 5 A515-51G 15.6" FHD Ci5/7200U 12GB 256SSD MX150-2 W10
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-7200U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
