Acer Aspire 5 A515-56G-74TN
€ 984,18
Out of stock
SKU
NX.A1LEH.006
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1165G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
