Acer Aspire E 15 E5-575TG-51R2
€ 809,65
Out of stock
SKU
NX.GF5EH.001
Acer Aspire E5-575TG-51R2 15.6" Touch Ci5/7200U 12GB 256SSD+1TB GF940-2 W10
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-7200U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
