Acer Aspire E 17 E5-774G-7881
€ 1.070,52
Out of stock
SKU
NX.GG7EH.017
Acer Aspire E5-774G-7881 17.3" Ci7/7500U 12GB 256SSD+1TB 940MX-2 W10
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7500U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
