Acer Nitro 5 AN515-52-59E0 15.6" i5-8300H 8GB 128SSD+1TB GTX1050 W10
€ 685,38
Out of stock
SKU
NH.Q3MEH.004
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1128GB |
