Acer Nitro 5 AN515-52-79WJ 15.6" i7-8750H 16GB 128SSD+1TB W10 GTX1050 W10
€ 1.060,77
Out of stock
SKU
NH.Q3MEH.006
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1128GB |
