Acer Nitro 5 AN515-54-50VV
€ 880,78
Out of stock
SKU
NH.Q5AEH.012
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 9th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-9300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
