Acer Spin 3 SP314-52-398W
€ 743,57
Out of stock
SKU
NX.H60EH.010
Steel Grey - 14" FHD Multi-Touch IPS - Intel® Core™ i5-8265U processor - 8GB DDR4 - 256GB PCIe NVMe SSD + 1TB HDD - Intel® UHD Graphics 620 - No ODD - Intel® 9560 (2x2) ac + BT 5 - 3-cell battery - HD webcam with 2 Microphones - AZERTY Keyboard
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-8145U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128GB |
