Acer Spin 3 SP314-52-57DC
€ 686,07
Out of stock
SKU
NX.H60EH.01A
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
