Acer Spin 5 SP513-52N
€ 977,96
Out of stock
SKU
NX.GR7EH.009
Acer Spin Spin 5 SP513-52N-88YJ, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 1,8 GHz, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
Acer Spin Spin 5 SP513-52N-88YJ. Producttype: Notebook, Form factor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8550U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
