Acer Swift 1 SF113-31 Silver
€ 456,54
Out of stock
SKU
NX.GNLEH.005
Acer Swift 1 SF113-31 13.3" FHD IPS N3350 4GB 128SSD W10 Silver
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N3350 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128GB |
