Acer Swift 1 SF114-32-C0EY 14" Pink
€ 439,29
Out of stock
SKU
NX.GZLEH.002
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N4100 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
