Acer Swift 1 SF114-32-C3VR
€ 508,35
Out of stock
SKU
NX.GXUEH.027
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel Celeron® |
| Processor model | N4020 |
| Processorreeks | Intel Celeron® |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
