Acer Swift 3 SF314-54G-54GX 14"
€ 887,74
Out of stock
SKU
NX.GY0EH.004
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8250U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
