Acer Swift 3 SF314-57-73EU
€ 874,64
Out of stock
SKU
NX.HJGEH.003
Acer Swift 3 SF314-57-73EU, Intel® 10de generatie Core™ i7, 1,3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
Acer Swift 3 SF314-57-73EU. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-1065G7, Frequentie van processor: 1,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® Iris™ Plus Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Acer |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1065G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
