Asus Chromebook Flip CX1 CX1400FKA-EC0317
€ 0,00
Out of stock
SKU
90NX05A1-M00BP0
ASUS Chromebook Flip CX1 CX1400FKA-EC0317, Intel® Celeron® N, 1,1 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 128 GB
ASUS Chromebook Flip CX1 CX1400FKA-EC0317. Producttype: Chromebook, Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® Celeron® N, Processormodel: N4500, Frequentie van processor: 1,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: eMMC. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | Intel® Processor N-series |
| Processor model | N4500 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® N |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Software | ChromeOS |
