Asus D509DA-EJ097T-BE
€ 552,62
Out of stock
SKU
90NB0P52-M10150
ASUS D509DA-EJ097T-BE, AMD Ryzen 5, 2,1 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS D509DA-EJ097T-BE. Producttype: Notebook. Processorfamilie: AMD Ryzen 5. Form factor: Clamshell. Processormodel: 3500U, Frequentie van processor: 2,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,8 kg
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 5 3500U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
