Asus F515JA-EJ085T-BE
€ 571,00
Out of stock
SKU
90NB0SR1-M01270
ASUS F515JA-EJ085T-BE, Intel® 10de generatie Core™ i3, 1,2 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 256 GB
ASUS F515JA-EJ085T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i3, Processormodel: i3-1005G1, Frequentie van processor: 1,2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home S. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-1005G1 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
