Asus K513EA-L11068T-BE
€ 886,17
Out of stock
SKU
90NB0SG2-M18000
ASUS VivoBook 15 OLED K513EA-L11068T-BE, Intel® 11de generatie Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 10 Home
ASUS VivoBook 15 OLED K513EA-L11068T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 11de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-1135G7. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,8 kg
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1135G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
