Asus K540BA-DM417T-BE
€ 391,65
Out of stock
SKU
90NB0IY3-M05710
ASUS K540BA-DM417T-BE, AMD A9, 3,1 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 256 GB
ASUS K540BA-DM417T-BE. Producttype: Notebook. Processorfamilie: AMD A9. Form factor: Clamshell. Processormodel: A9-9425, Frequentie van processor: 3,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | A9-9425 |
| Processorreeks | AMD A |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
