Asus M509DA-EJ463T-BE
€ 482,21
Out of stock
SKU
90NB0P52-M14420
ASUS M509DA-EJ463T-BE, AMD Athlon Silver, 2,3 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
ASUS M509DA-EJ463T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Athlon Silver, Processormodel: 3050U, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | Athlon 3050u |
| Processorreeks | AMD A |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
