Asus TUF Gaming F15 FX506LH-HN283T-BE
€ 835,05
Out of stock
SKU
90NR03U2-M08750
ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN283T-BE, Intel® 10de generatie Core™ i5, 2,5 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN283T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-10300H, Frequentie van processor: 2,5 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
