Asus VivoBook 14 X415JA-EB411T
€ 679,93
Out of stock
SKU
90NB0ST2-M06520
ASUS X415JA-EB411T-BE, Intel® 10de generatie Core™ i5, 1 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
ASUS X415JA-EB411T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-1035G1, Frequentie van processor: 1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1035G1 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
