Asus VivoBook 15 S513EA-BN781T-BE
€ 832,43
Out of stock
SKU
90NB0SG1-M11110
ASUS VivoBook 15 S513EA-BN781T-BE, Intel® 11de generatie Core™ i7, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS VivoBook 15 S513EA-BN781T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 11de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-1165G7, Frequentie van processor: 2,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1165G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
