Asus VivoBook 17 A712FB-AU441T-BE
€ 1.057,20
Out of stock
SKU
90NB0L41-M05220
Intel Core i7-10510U (8MB Cache, 1.8GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 1000GB HDD, 512GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, NVIDIA GeForce MX110 (2GB GDDR5), WLAN, Webcam, Windows 10 Home
Meer te zien, minder te dragen
Voor werk of ontspanning, met de ongelooflijk compacte ASUS A712 gaat u helemaal op in uw activiteiten. Het nieuwe scherm met dunne bezel biedt een verbluffende 85% scherm/behuizing ratio, voor beelden die u naar binnen trekken, terwijl het ErgoLift-scharnier het toetsenbord kantelt om u een comfortabele positie te geven tijdens het typen. De A712 wordt aangedreven door de nieuwste Intel® Core™ i7-processor en is voorzien van dubbele opslagstations om u te helpen zaken gedaan te krijgen met zo min mogelijk gedoe.
Voor werk of ontspanning, met de ongelooflijk compacte ASUS A712 gaat u helemaal op in uw activiteiten. Het nieuwe scherm met dunne bezel biedt een verbluffende 85% scherm/behuizing ratio, voor beelden die u naar binnen trekken, terwijl het ErgoLift-scharnier het toetsenbord kantelt om u een comfortabele positie te geven tijdens het typen. De A712 wordt aangedreven door de nieuwste Intel® Core™ i7-processor en is voorzien van dubbele opslagstations om u te helpen zaken gedaan te krijgen met zo min mogelijk gedoe.
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-10510U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
