Asus VivoBook 17 X712EA-BX176T-BE
€ 573,69
Out of stock
SKU
90NB0TW1-M03050
ASUS VivoBook 17 X712EA-BX176T, Intel® 11de generatie Core™ i3, 43,9 cm (17.3"), 1600 x 900 Pixels, 8 GB, 512 GB, Windows 10 Home
ASUS VivoBook 17 X712EA-BX176T. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 11de generatie Core™ i3, Processormodel: i3-1115G4. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: HD+, Resolutie: 1600 x 900 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 2,3 kg
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-1115G4 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
