Asus VivoBook 17 X712FB-AU170T-BE
€ 926,52
Out of stock
SKU
90NB0L41-M03210
ASUS VivoBook 17 X712FB-AU170T-BE, Intel® 8de generatie Core™ i7, 1,8 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS VivoBook 17 X712FB-AU170T-BE. Producttype: Notebook. Processorfamilie: Intel® 8de generatie Core™ i7. Form factor: Clamshell. Processormodel: i7-8565U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8565U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
