Asus VivoBook D409DA-EK324T-BE
€ 499,13
Out of stock
SKU
90NB0P31-M04020
ASUS D409DA-EK324T-BE, AMD Ryzen 3, 2,6 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS D409DA-EK324T-BE. Producttype: Notebook. Processorfamilie: AMD Ryzen 3. Form factor: Clamshell. Processormodel: 3200U, Frequentie van processor: 2,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,5 kg
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 3 3200U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
