Asus VivoBook E X207NA-FD105T-BE
€ 264,71
Out of stock
SKU
90NB0EZ1-M04240
ASUS X207NA-FD105T-BE, Intel® Celeron®, 1,10 GHz, 29,5 cm (11.6"), 1366 x 768 Pixels, 2 GB, 64 GB
ASUS X207NA-FD105T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Celeron®, Processormodel: N3350, Frequentie van processor: 1,10 GHz. Beeldschermdiagonaal: 29,5 cm (11.6"), HD type: HD, Resolutie: 1366 x 768 Pixels. Intern geheugen: 2 GB. Totale opslagcapaciteit: 64 GB, Opslagmedia: eMMC. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Blauw, Grijs. Gewicht: 980 g
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N3350 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Totale capaciteit SSD's | 64 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 64GB |
