Asus VivoBook F712FA-AU577T-BE
€ 874,25
Out of stock
SKU
90NB0L61-M07240
ASUS F712FA-AU577T-BE, Intel® 8de generatie Core™ i5, 1,6 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1512 GB
ASUS F712FA-AU577T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-8265U, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1512 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
