Asus VivoBook Flip TP401NA-EC026T-BE
€ 534,52
Out of stock
SKU
90NB0GW1-M02500
ASUS VivoBook Flip TP401NA-EC026T-BE, Intel® Pentium®, 1,10 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 256 GB
ASUS VivoBook Flip TP401NA-EC026T-BE. Producttype: Hybride (2-in-1), Form factor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® Pentium®, Processormodel: N4200, Frequentie van processor: 1,10 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: LPDDR3-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | Intel® Pentium® |
| Processor model | N4200 |
| Processorreeks | Intel® Pentium® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
