Asus VivoBook N705UD-GC118T-BE
€ 1.212,52
Out of stock
SKU
90NB0GA1-M02260
ASUS VivoBook Pro N705UD-GC118T-BE, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 1,80 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1256 GB
ASUS VivoBook Pro N705UD-GC118T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8550U, Frequentie van processor: 1,80 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs, Roestvrijstaal
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
