Asus VivoBook Pro 16X N7600PC-KV034T-BE
€ 989,40
Out of stock
SKU
90NB0UI3-M02380
ASUS VivoBook Pro 16X N7600PC-KV034T-BE, Intel® Core™ i5, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 10 Home
ASUS VivoBook Pro 16X N7600PC-KV034T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-11300H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WQXGA, Resolutie: 2560 x 1600 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 3050 Max-Q. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-11300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
