Asus VivoBook R507UB-BQ166T-BE
€ 826,41
Out of stock
SKU
90NB0HN2-M02160
ASUS VivoBook R507UB-BQ166T-BE, Zevende generatie Intel® Core™ i7, 2,70 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 1128 GB
ASUS VivoBook R507UB-BQ166T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-7500U, Frequentie van processor: 2,70 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1128 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7500U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1128GB |
