Asus VivoBook R702UA-BX167T-BE
€ 622,30
Out of stock
SKU
90NB0EV1-M01960
ASUS R702UA-BX167T-BE, Zesde generatie Intel® Core™ i3, 2,00 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1600 x 900 Pixels, 8 GB, 1128 GB
ASUS R702UA-BX167T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Zesde generatie Intel® Core™ i3, Processormodel: i3-6006U, Frequentie van processor: 2,00 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: HD+, Resolutie: 1600 x 900 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1128 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 6th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-6006U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1128GB |
