Asus VivoBook S15 S532FL-BQ311T-BE
€ 959,19
Out of stock
SKU
90NB0MJ2-M05270
ASUS VivoBook S15 S532FL-BQ311T-BE, Intel® 10de generatie Core™ i7, 1,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
ASUS VivoBook S15 S532FL-BQ311T-BE. Producttype: Notebook. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7. Form factor: Clamshell. Processormodel: i7-10510U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-10510U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
