Asus VivoBook S410UA-EB139T-BE
€ 691,89
Out of stock
SKU
90NB0GF1-M02010
ASUS VivoBook S410UA-EB139T-BE, Zevende generatie Intel® Core™ i3, 2,40 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 6 GB, 256 GB
ASUS VivoBook S410UA-EB139T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i3, Processormodel: i3-7100U, Frequentie van processor: 2,40 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 6 GB. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Goud. Gewicht: 1,45 kg
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-7100U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
