Asus VivoBook X302UA-R4269T-BE
€ 584,26
Out of stock
SKU
90NB0AR1-M04260
ASUS X302UA-R4269T, Zesde generatie Intel® Core™ i3, 2,00 GHz, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1080 Pixels, 6 GB, 256 GB
ASUS X302UA-R4269T. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Zesde generatie Intel® Core™ i3, Processormodel: i3-6006U, Frequentie van processor: 2,00 GHz. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 6 GB, Intern geheugentype: DDR3L-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 6th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-6006U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
