Asus X543MA-GQ556C-BE
€ 351,00
Out of stock
SKU
90NB0IR6-M18560
ASUS X543MA-GQ556C Notebook Grijs 39,6 cm (15.6") 1366 x 768 Pixels Intel® Celeron® N 4 GB 128 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 10 Home
ASUS X543MA-GQ556C. Producttype: Notebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Celeron® N, Processormodel: N4000, Frequentie van processor: 1,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: HD, Resolutie: 1366 x 768 Pixels. Intern geheugen: 4 GB. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD, Soort optische drive: DVD Super Multi. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Celeron® |
| Processor model | N4000 |
| Processorreeks | Intel® Celeron® |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128GB |
